Otevřít menu

Na úvodní stranu Obecní knihovna Vlasatice

Vítejte na webových stránkách Obecní knihovny ve Vlasaticích

 

Obecní knihovna ve Vlasaticích je malou, obecní knihovnou, která v současnosti ve svém knihovním fondu obsahuje přes 3 000 svazků. Knihovna je také pravidelně aktualizována též prostřednictvím Výměnného fondu z břeclavské knihovny, stejně tak je jednou, či dvakrát do roka fond doplňovám prostřednictvím nákupu. Na výběru knih se mohou podílet všichni registrovaní čtenáři. Knihovna také umožňuje vyhledání knih prostřednictvím Meziknihovní výpůjční služby (půjčení knihy z jiné knihovny v ČR).

 

Registrace v knihovně je zpoplatněna symbolickými částkami, přičemž pro dospělé je poplatek 50,-, pro děti, studenty, nezaměstnané a důchodce 20,-. Registrační poplatek je zároveň ročním poplatkem na první rok členství mezi čtenáři v knihovně, výše ročního poplatku je pro další roky totožná.

 

V knihovně naleznete prostor pro studium či četbu knih a jeden počítač s připojením
k internetu, který je k dispozici všem registrovaným čtenářům zdarma. V knihovně je možný černobílý tisk dokumentů.

 

Odkaz na knihovní katalog naleznete v navigaci, která je na těchto webových stránkách umístěna vlevo.

 

Pokud jste vlastníky Facebookového profilu, můžete knihovnu sledovat i zde, odkaz na stránku naleznete v navigačním sloupci vlevo.

 

Knihovna se nebrání čtenářům, kteří si přijdou knihy vypůjčit se svými domácími mazlíčky, naopak - jste vítáni (za předpokladu slušného chování mazlíčků, i páníčků).

 

Momentálně je knihovna otevřená pro veřejnost každou středu od 15:00 do 17:00 hodin, tak přijďte i vy! :)